Meble 

Meble, drzwi i schody na zamówienie – oferta ściśle dopasowana do potrzeb

Stolarnia24 proponuje wykonanie mebli, drzwi i schodów na zamówienie swoich klientów. Realizujemy zarówno projekty przygotowane przez Państwa, jak i tworzymy własne, na podstawie wymiarów pomieszczenia, stylu, w jakim mają być zaaranżowane wnętrza czy preferowanego materiału lub koloru. Oferujemy meble, drzwi i schody tworzone z litego drewna oraz płyt drewnopochodnych, z dowolnymi sfrezowaniami czy rodzajem wykończenia – m.in. wyklejane fornirem, lakierowane czy celowo postarzane.

Stosujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości, a osprzęt montowany w produkowanych przez nas meblach i drzwiach – zawiasy, klamki, prowadnice, ograniczniki czy uchwyty – pochodzi od sprawdzonych dostawców i charakteryzuje się nie tylko znakomitymi walorami estetycznymi, ale także wyjątkową trwałością. Na Państwa życzenie wykonujemy zabudowy kuchenne – zestawy szafek stojących, wiszących, wyspy, czy obudowy sprzętu AGD – oraz garderoby dopasowane do potrzeb i oczekiwań, a także szafy i szafki przeznaczone do montażu pod schodami, we wnękach czy przedsionkach.

Meble na zamówienie – nietypowe wymiary, niepowtarzalne cechy

Wybór mebli na zamówienie pozwala na najpełniejsze dostosowanie wystroju pomieszczenia do naszych potrzeb i preferowanego przez nas stylu. Dzięki indywidualnemu projektowi wszystkie meble mogą być odpowiednio dobrane pod względem rozmiaru oraz funkcjonalności do charakteru wnętrza i naszych przyzwyczajeń. Meble na wymiar znakomicie sprawdzają się we wszystkich pomieszczeniach o nietypowym kształcie, także tych na poddaszach, gdzie skosy utrudniają zagospodarowanie przestrzeni zgodnie z naszą wolą przy użyciu mebli standardowych.

Za sprawą swej niepowtarzalności meble na zamówienie doskonale podkreślą wyjątkowość domu lub mieszkania, oferując praktycznie nieograniczone bogactwo materiałów – od tradycyjnego drewna dębowego czy sosnowego po gatunki egzotyczne o zaskakującej kolorystyce i rzeźbie słoi. Meble na zamówienie wykonane z importowanego drewna egzotycznego są także wymarzonym rozwiązaniem dla atrakcyjnych i nowoczesnych łazienek, łącząc piękny wygląd z wyjątkowymi walorami użytkowymi, np. odpornością na wilgoć, parę wodną i wysoką temperaturę. Szafki czy stoły zrobione z rosnących w naszym kraju gatunków, takich jak dąb, sosna czy buk świetnie sprawdzą się aranżacjach rustykalnych, zaś meble z płyt drewnopochodnych pokrytych różnego rodzaju laminatami będą dobrze współgrały z projektami nawiązującymi do modernistycznego minimalizmu.

Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z naszej oferty, dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaprezentować projekty i rozwiązania odpowiadające najbardziej wymagającym klientom.

Drzwi i schody na zamówienie – walory użytkowe i ozdoba wnętrza

W naszej ofercie znajduje się również wykonywanie elementów stolarki budowlanej, w tym drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz schodów. Na zamówienie naszych klientów dostarczamy drzwi tradycyjne, przesuwane bądź harmonijkowe, robione z litego drewna lub płyt drewnopochodnych MDF czy HDF. Drzwi mogą zawierać przeszklenia dowolnego rodzaju, a także inne elementy ozdobne, np. wstawki metalowe czy wykonane z tworzywa sztucznego. Produkujemy drzwi o różnej stylistyce – zarówno do wnętrz tradycyjnych, jak i urządzonych bardziej nowocześnie. Na Państwa życzenie proponujemy także drzwi dwu- i wieloskrzydłowe idealnie pasujące do salonów czy przejść do ogrodów zimowych, czy tarasów.

Stolarnia24 wykonuje na zamówienie także różnego rodzaju schody wewnętrzne dopasowane do wymiarów i typu pomieszczenia. W naszej ofercie znajdują się zarówno schody jedno-, jak i dwu- czy trzybiegowe. Budujemy także schody spiralne czy zabiegowe, które świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie miejsce nie pozwala na stosowanie innych rozwiązań, m.in. w ciaśniejszych wnętrzach, czy jako drugie schody używane pomocniczo. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty, wykonane przez nas drzwi i schody na zamówienie mogą stać się dodatkową ozdobą Państwa domu czy mieszkania.