Maja

Listwa wykonana z płyty MDF. 
Gładka biała.

Wymiary 60mm x 16mm.

Cena zawiera Vat

Dostępna w wersji patynowanej.

Więcej szczegółów

Cena55,93 zł

Inny kolor

Możliwe jest wykończenie elementu w dowolnym kolorze z palety RAL lub NCS

Dowolny wymiar

Możliwe jest wykonanie elementu o niestandardowych wymiarach

Dodatkowe informacje

Listwy przypodłogowe są dość istotnym elementem wykończenia pomieszczeń. Ich kształt, wymiar, i kolor mają dość duży wpływ na styl i aurę wnętrza w którym się znajdują. Fakt, że listwy przypodłogowe są traktowane jako stały element wnętrza sprawia, że wybór listew powinien być przemyślany pod każdym kątem. Im bardziej charakterystyczny kształt i kolor listew, tym bardziej wnętrza w których listwy są zamontowane nabierają niepowtarzalnego uroku.

Mitem jest fakt, że tego typu pasują tylko do podłóg drewnianych. Proponowane przez nas listwy poprzez różnorodność swojej formy doskonale nadają się do różnego rodzaju podłóg, takich jak: parkiety,panele podłogowe, wykładziny, płytki ceramiczne, kamień itd. 

  MDF - to produkt dewnopochodny. Płyty MDF powstają w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkiem organicznych środków łączących. Utwardzanie płyt odbywa się w wysokiej temperaturze, i pod wpływem wysokiego ciśnienia.


Listwy wykonane z MDF stanowią alternatywę dla listew z naturalnego drewna. Nie zawierają w swojej strukturze wad, czy niedoskonałości, jakie można spotkać w drewnie np: sęki, pęknięcia wewnętrzne, przeżywiczenie, nieprawidłowe ułożenie włókien itp.

Jednorodna gęstość na całym przekroju MDF-u powoduje, precyzje i łatwość obróbki tego materiału.
Ze względu na swoją powierzchnię MDF znakomicie nadaje się do malowania i oklejania różnymi typami oklein. Dlatego też MDF wykorzystywany jest przede wszystkim do produkcji mebli, paneli podłogowych i ściennych, wszelkiego rodzaju listew wykończeniowych, oraz do produkcji stolarki budowlanej.